Rychlé vyhledávání akcí

Infocentrum Ledvice opět otevřeno pro exkurze

Infocentrum Ledvice opět otevřeno pro exkurze

Do první vlny zpřístupňovaných Infocenter Skupiny ČEZ, kam se lidé za splnění přesně stanovených podmínek budou moci podívat už od 1. června, patří také severočeské Ledvice. Až do odvolání bude možné provádět jen malé skupiny a pouze po předchozím objednání.
S platností od začátku června, téměř přesně po třech měsících nuceného pozastavení prohlídek, se veřejnosti otevírá Infocentrum klasické elektrárny Ledvice. Zájemci o exkurze se už nyní mohou přihlašovat prostřednictvím emailu nebo telefonicky, kontaktní údaje najdou na www.cez.cz/ledvice. Rezervace exkurzí je možná také přes jednoduchý webový formulář.

V Ledvicích bude zpřístupněno pouze Infocentrum. Uzavřena naopak zatím zůstává rozhledna na nejvyšší industriální budově v České republice. Speciální bude také režim prohlídek, zejména s ohledem na přísné hygienické podmínky.

Pokyny pro návštěvníky
- Prohlídky jsou nyní možné pouze po předchozím objednání (infocentrum.ele@cez.cz, nebo tel. 411 10 2313).
- Maximální povolená skupina vedená jedním průvodcem je 10 osob.
- Vstup do infocentra je povolen pouze se zakrytým nosem a ústy.
- Po vstupu do infocentra je skupina návštěvníků povinna si vydesinfikovat ruce.
- Předem vám děkujeme za dodržování níže uvedených hygienických pokynů.
 

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 5.6.2020 8:35:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.