Rychlé vyhledávání akcí

Co zažiješ ve Vietnamu

Ententýky

Cestopisný večer Petera Chalupianského

Přijď si poslechnout, co vše zažiješ za 24 dní ve Vietnamu. Vyrazil jsem pouze s krosnou a kámošem. Naprosto na blind. Bez předchozí zkušenosti jsme urazili 400 km na skútru po Ha Giang Extreme North Motorbike Loop. Navštívili jsme největší města. Ochutnali spoustu jídel. Nechali se oškubat vychytralými prodejci. Omylem jsme okradli lotyšské turisty. Užij si netradiční cestovatelské vyprávění o cestě do Vietnamu, kterou můžeš prožít i ty.

Dozvíš se:

1) Užitečné rady a na co vše si dát pozor.

2) Kde jsme zažili pravý Vietnam?

3) Proč bych do Vietnamu už podruhé nejel…

4) … a proč ano? :-))

Veškerý výtěžek ze vstupného bude darován konkrétní osobě s handicapem přímo z Trutnova. Neváhej navštívit přednášku. Vedle spousty zážitků si domů odneseš i skvělý pocit u srdce. Peter Chalupianský je mladý cestovatel a filantrop. Je mu teprve 28 let a již dokázal získat přes 2 000 000 Kč pro desítky lidí s handicapem. Vydal populární knížku Odposlechnuto v Praze, odeslal přes 1 000 ručně psaných pohlednic a uspořádal téměř 90 cestovatelských stand-upů po celé České republice. 

Výtěžek ze vstupného bude věnován na charitativní účely.

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.12.2019 9:11:34

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.