Rychlé vyhledávání akcí

Babylon Místek

Babylon Místek

Přeneste se do Místku 30. let minulého století. Tentokrát společně nahlédneme do černé kroniky a podíváme se na odvrácenou stranu jindy poklidného moravského městečka. Loupežná přepadení, krádeže nejen jízdních kol, ale i tajné podniky či vraždy; nic z toho nebylo na první pohled ctihodným Místečanům cizí.


Podíváme se pod ruce místnímu četnictvu i tehdejší vládní garnituře, seznámíme se s vyšetřovacími postupy a možná si i nějaké z nich vyzkoušíme na vlastní kůži. A proč právě Babylon Místek? K neustávajícímu napětí mezi Čechy a Němci se přidávají konflikty mezi jednotlivými politickými stranami - v čemž vynikají bojovností zejména mladí komunisté - k tomu lze přičíst lichvu, noční život a všemožné činnosti kriminálních živlů - a hned máme Babylon jako vyšitý.

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 16.8.2020 22:36:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.