Rychlé vyhledávání akcí

Animační klub Coolonáda Mariánské Lázně

Animační klub Coolonáda Mariánské Lázně

Nedělejte si těžkou hlavu se zrušeným zájezdem k moři! Vyměňte slanou vodu za vodu pramenitou a objevte neobjevené! Relaxaci, wellness, aktivní vyžití i romantiku pro znavené rodiče, zábavu a aktivity pro zvídavé a neposedné děti. Mariánské Lázně – to pravé pro vaši letošní rodinnou dovolenou!
Pokud se vám stává, že se z dovolené s dětmi vracíte s pocitem, že potřebujete další dovolenou, vyzkoušejte to, co by ještě před pár lety bylo nemyslitelné. Vyrazte s celou rodinou do Mariánských Lázní, které se pro současnou turistickou sezonu inspirovali přímořskými letovisky: nabízí srovnatelné klimatické podmínky, místo mořské vody vodu pramenitou a profesionálně pojatý, precizně zpracovaný animační program. Jen si to představte: Nadšené děti předáte usměvavým profesionálním animátorům, kteří pro ně mají připravenou spoustu aktivit, zážitků a výletů, díky čemuž večer padnou za vlast, takže nejen přes den, ale i večer budete mít čas pro sebe. Ty nejmenší svěříte chůvě a sami pak vyrážíte na wellness, za kulturou, ke kadeřníkovi, na golf nebo si jen na dveře pověsíte cedulku nerušit. Zažijte 1. rodinnou dovolenou, na kterou nepojedete kvůli dětem, ale jen s dětmi…

Animační klub Coolonáda je místem, kde se zábava, smích a nová přátelství potkávají s úlevou rodičů. Užijte si, milí rodiče, čas pro sebe, zatímco se profesionální animátoři a chůvy postarají o vaše nejmenší poklady, zabaví hravé školkáčky, nadchnou zvídavé školáky a vaše puberťáky přilepené k mobilu obohatí o cool zážitky! 

celodenní aktivity pro děti od 3 do 15 let bez účasti rodičů
hlídání dětí od kojeneckého věku
pro hosty ze všech koutů republiky i pro místní obyvatele
garance kvality zaručená Rodinným a komunitním centrem Domeček
jen 2 hodiny autem nebo Pendolinem z Prahy


Když k dětskému nadšení z animačních programů přidáte čerstvý vzduch Slavkovského lesa, klid a pocit naprostého bezpečí, dokonalost všudypřítomné přírody se silou léčivých pramenů, sportovní vyžití, nepřeberné možnosti wellness procedur a možnost nerušených romantických chvilek, nastává absolutní rodinná rovnováha.

Animační klub Coolonáda pro vaše děti, to ostatní pro vás!

Věková kategorie:Věková kategorie neuvedena

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 6.6.2020 23:35:30

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.