Rychlé vyhledávání akcí

Andělský průvod

Andělský průvod

Velké setkání krumlovských andělů! Český Krumlov se opět promění v město andělů, a proto neváhejte a využijte jedinečné příležitosti zúčastnit se s vlastním kostýmem anděla našeho večerního průvodu v doprovodu krumlovských andělů z Živého Betléma!

Andělský průvod městem

Velké setkání krumlovských andělů! Český Krumlov se opět promění v město andělů, a proto neváhejte a využijte jedinečné příležitosti zúčastnit se s vlastním kostýmem anděla našeho večerního průvodu v doprovodu krumlovských andělů z Živého Betléma! Závěr průvodu vyvrcholí setkáním s režisérem filmu Anděl Páně 2 Jiřím Strachem a společné fotografování krumlovských andělů na Klášterním dvoře.

Trasa průvodu: Seminární zahrada před Hotelem Růže (16.45) - schody u Kostela sv. Víta (17.05) - Náměstí Svornosti - Široká - Dlouhá - Radniční (17.30) - Lazebnický most - Latrán - Kláštery Český Krumlov (17.50).

V 18:00 - setkání s režisérem filmu Ancěl Páně 2 Jiřím Strachem na Klášterním dvoře.
 

Program akce

17.00 hod. Zahájení Andělského průvodu

17.15 hod. – Široká ulice – tanec andělů z Živého Betléma

17.30 hod. – Předpokládaný příchod Andělského průvodu na náměstí Svornosti, následuje Mikulášská nadílka

Po skončení Mikulášské nadílky odchod průvodu a společné fotografování na schodech u kostela sv. Víta

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 4.12.2019 23:38:29

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.