Rychlé vyhledávání akcí

Klub Slunečnice

klub_slunecnice_logo

Rodinné a volnočasové centrum. 

Kroužky pro děti, narozeninové oslavy, mateřské centrum i schůdek do školy - tedy program určený předškolkovým dětem.

Kroužky pro děti:

Angličtina, keramika, kytara, cvičení, ale i DUPLO stroje, LEGO robotika nebo základy programování. Nejširší nabídku zájmových kroužků pro děti v Letňanech a okolí, které učí děti týmové práci, rozvíjení kreativního a logického myšlení a zdokonalení se v komunikaci. Zábavný i edukativní program je určen dětem ve věku od 2 do 15 let. 

Schůdek do školky:

VKLIDU A BEZ ZBYTEČNÝCH SLZ

Nástup do školky je důležitým milníkem v životě dítěte a protože víme, že děti jsou různé a každé potřebuje individuální přístup, snažíme se každému batoleti věnovat tak, aby přechod do nového prostředí vnímalo pozitivně.

V prostorách třídy a herny si malé děti pod vedením milé paní učitelky hrají, cvičí, malují a učí se samostatnosti. Zakládáme si na tom, že náš program není pouze hlídací službou, ale podle výchovně-vzdělávacího programu s dohledem pedagoga klademe důraz na celkový rozvoj dítěte.

Novinkou pro tento školní rok je vzdělávací program LEGO Education, při kterém používáme speciální sadu LEGO DUPLO.

Narozeninové oslavy:

Koncept oslavy nabízí Slunečnice ve dvou variantách. První možnost je čistě pod její taktovkou s vybraným tématem, druhá varianta nabízí pronájem prostor s programem, který si zajistíte.

Adresa:Rýmařovská 561, 19000, Praha 9, Praha
Telefon:+420 603 937 559
Email:info@klubslunecnice.cz
Web:www.klubslunecnice.cz
Otevírací doba:

 

PO - ČT

9-18

9 - 16

OSLAVY A AKCE

16 - 18

SO - NE

9 - 18

PO - ČT

 

9 - 18

9 - 16

 
 

OSLAVY A AKCE

 

16 - 18

SO - NE

9 -

Pro děti:Možnost přebalování | Nočník | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 23.1.2020 14:53:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.