Rychlé vyhledávání akcí

Žirafa

mczirafa

Žirafa je místem vzájemného setkávání rodičů a dětí. Je pomocnou rukou, podanou všem maminkám a tatínkům na mateřské nebo rodičovské dovolené, babičkám a dědečkům i všem ostatním, kteří pečují o předškoláky a rádi by společně s nimi smysluplně trávili svůj volný čas.

V rámci pravidelných aktivit mohou navštívit výtvarný nebo hudební kroužek, vyrobit si ozdobu z hlíny, naučit děti první anglická slovíčka nebo se připravit na příchod nového člena rodiny. Příjemným zpestřením jsou určitě také jednorázové akce.
děti je připravena herna se spoustou hraček, skluzavkami, prolézačkami s balónky. Děti zde mají při hře možnost poznávat nové kamarády, osamostatňovat se po boku rodičů a zároveň se již připravovat na vstup do mateřské nebo základní školy.

Pro zpříjemnění pobytu u nás je připraven také koutek s občerstvením. Je možné zde zakoupit kávu, čaj, dětské pití nebo sušenky.

Herna je také ideálním místem pro oslavy narozenin, svátků nebo jiných významných událostí v životě vašich nejmenších. Po předchozí domluvě vám její prostory rádi rezervují a případně i vyzdobí.

Provoz mateřského centra pro vás bezplatně , ve svém volném čase, zajišťují maminky, které jsou nebo byly na rodičovské dovolené a mají chuť dělat věci, které přinesou radost a užitek i druhým. Odměnou za jejich úsilí je jim vaše spokojenost a dětský úsměv. Za výdělek z veškerých aktivit nakupují materiál, hračky a další věci potřebné pro provoz centra.

Adresa:Jana Masaryka 605, přízemí budovy KS Médium, , Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 605 453 632
Email:mc.zirafa@unet.cz
Web:www.mczirafa.cz
Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:46:17

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.