Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Vyšehrádek

rcvysehradek_ilustrfoto

Rodinné centrum Vyšehrádek zahajuje svou činnost v březnu 2010.
Zakladateli jsou Petr a Veronika Stárkovi z Vyšehradu, ale hlavním hybatelem uskutečnění tohoto projektu je jejich dcerka Maruška. Petr Stárek již koncem 90tých let používal pro své terapie s dětmi, některé z Montessori metod a velmi se o tento přístup k dětem zajímal a seznamoval se s ním.

V rámci osvěty a rozvoje Montessori myšlenky se rozhodli zřídit a provozovat rodinné centrum, které svou povahou bude variabilní.
Tzn. prostory, které budou dopoledne a část odpoledne sloužit dětem, potažmo rodičům, jako denní hlídání dětí s Montessori přístupem, v pozdějších odpoledních hodinách až do večera, budou sloužit ke cvičením, kroužkům, besedám, přednáškám a podobným aktivitám.
Stejně tak o víkendech se můžete těšit na umělecké dílny, divadélko, workshopy, rodinné výlety ap.
RC Vyšehrádek je klidným přístavem pro ty, kteří se chtějí aktivně podílet na vývoji svého dítěte, ale i pro ty, kteří chtějí smysluplně využít svého času k rozvoji svého těla i ducha.

Adresa:Vratislavova 12, 12000, Praha 2, Praha
Telefon:+ 420 777 752 495
Email:vysehradek@vysehradek.cz
Web:www.vysehradek.cz
Pro děti:Dětský koutek vnitřní | Hračky
Poslední aktualizace: 24.6.2014 9:42:21

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.