Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Neználek

mcneznaleklogo.gif

Rodinné centrum Neználek vzniklo v září 2007, jeho zakladatelem je Město Kralupy nad Vltavou.
Jeho cílem je vytvořit přátelské místo pro vzájemné setkávání dětí, maminek, ale i tatínků, prarodičů atd... Je otevřeno všem, kdo pečují o malé děti a chtějí se setkávat, společně tvořit, vyměňovat si zkušenosti.

Dětem poskytuje rodinné centrum možnost pohrát si s jinými dětmi a tím podporuje jejich správný vývoj, prostřednictvím organizovaných kurzů rozvíjí jejich schopnosti a dovednosti v nejrůznějších oblastech a nabízí tak dětem vhodnou průpravu před nástupem do mateřské školky.
Maminky zde najdou příležitost k aktivnímu trávení času s předškolními dětmi, k získání zkušeností, nápadů a podnětů pro svoji rodinu. U čaje nebo kávy si popovídají s ostatními maminkami, které se svými dětmi řeší podobné radosti i starosti. Možná zde najdou i nové kamarádky. Když budou mít chuť, mohu se aktivně zapojit do programů organizovaných mateřským centrem

RC Neználek je v současné době otevřeno 3 dopoledne v týdnu.
Kromě toho pořádá různé další akce – např. tvořivé kurzy pro děti i dospělé, zábavná odpoledne, karnevaly, výlety, divadelní představení, burzy oblečení, přednášky…
Do aktivit centra není potřeba se předem přihlašovat, doba pobytu v centru závisí na chuti maminky a dítěte a je omezena pouze provozní dobou centra. S sebou je nutné si přinést pouze přezůvky, popřípadě svačinku.
V centru najdete kromě herny pro děti i kuchyňku, kde si můžete za symbolický poplatek uvařit kávu nebo čaj.
K dispozici je zde přebalovaní pult, nočník i postýlka pro nejmenší návštěvníky.
Rodinné vstupné činí 20,-

Adresa:KaSS Vltava, Náměstí J.Seiferta, , Kralupy nad Vltavou, Středočeský kraj
Telefon:+420 315 737 634
Email:rcneznalek@rcneznalek.cz
Web:www.rcneznalek.cz
Otevírací doba:

Po od 10:00 hod, Út a Pá 9:30 - 12:00 hodin

Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:46:14

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.