Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné centrum Kašpárek

rcKasparek_melnik_ilustrfoto

Do Kašpárku může přijít každý, kdo má chuť, kdo nechce být sám doma, kdo chce poznat nové přátele, kdo si chce pohrát se zajímavými hračkami.  

Dopolední herny jsou zcela otevřené, není nutno se přihlašovat, vstupné je velmi nízké (s možností různých slev), aby byla zachována nízkoprahovost. Během těchto dopoledních heren je připraven pro děti krátký program zaměřený na rozvoj pohybových, výtvarných, hudebních a sociálních dovedností.

Odpolední program sestává z volnočasových aktivit a kroužků pro děti, seminářů a cvičení pro dospělé. Na tyto programy, vedené většinou externími lektory, je třeba se předem přihlásit. To platí i pro jazykové kurzy s hlídáním dětí.

Jednorázové odborné přednášky z oboru zdravovědného, pedagogického nebo psychologického jsou také zcela otevřené a velmi levné nebo s dobrovolným vstupným. Navíc Kašpárek zajišťuje hlídací koutek v přilehlé místnosti, aby se kurzů mohli zúčastnit oba rodiče.

Víkendy jsou příležitostí buď k mimořádným akcím pro celé rodiny nebo k různým seminářům a vzdělávacím programům pro rodiče.

Rodinné centrum nabízí také hlídání dětí a zprostředkování hlídaček. 

Hlídání v Kašpárku a miniškolce Rolnička:

Každé pondělí od 10:00 do 12:00 v prostorách RC Kašpárek hlídaní dětí od 1 roku (po tel. domluvě možno i mladší). Hlídání je potřeba objednat na tel.č.: 731 968 659 nebo mailem: rc.kasparek@email.cz.

Každou středu od 15:00 do 17:00 v prostorách miniškolky Rolnička hlídaní dětí od 1 roku (po tel. domluvě možno i mladší). Hlídání je potřeba objednat přihlašování na telefonu formou SMS 739 767 763, pouze při účasti alespoň tří dětí.
Děti hlídá zkušená pečovatelka.

Věková kategorie: rodiny
Adresa:Na Vyhlídce 18, 27601, Mělník, Středočeský kraj
Telefon:+420 775 573 442
Email:rc.kasparek@email.cz
Web:www.kasparek-melnik.cz
Otevírací doba:

Od pondělí do pátku od 9.30 do 11.30 a v úterý odpoledne 15.30 – 17.30 je pro všechny rodiče (ale i prarodiče nebo jiné pečovatele) otevřena herna, kde si můžou trochu oddechnout, popovídat o rodičovských radostech i starostech, poradit se, načerpat inspiraci.

Vstupné/Cena:

Herna:

40,- Kč/1 vstup/1. člen rodiny; 300,- Kč/10 vstupů

Hlídání dětí:

50,- Kč za každou započatou hodinu, sourozenci 35,- Kč 

Pro děti:Možnost přebalování | Dětský koutek vnitřní | Hračky | Možnost ohřátí kojenecké stravy | Možnost hlídání dětí
Poslední aktualizace: 20.3.2013 14:46:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.