Rychlé vyhledávání akcí

Rodinné a Montessori centrum 4 medvědi

mc4medvediinterier

Rodinné a Montessori centrum 4 medvědi nabízí pestrý program pro celou rodinu. V nabídce najdete aktivity podporující psychomotorický vývoj již těch nejmenších miminek. Pro starší děti centrum pořádá hudebně-taneční kroužky, k prvnímu seznámení s angličtinou napomohou kurzy Kindermusik nebo Sticky Kids. Děti určitě potěší, až si odnesou vlastnoruční výrobky z výtvarné dílny či keramiky. Pro dospělé pořádá centrum kurzy angličtiny, jógy nebo tance a každý měsíc zajímavé semináře (např. kurzy první pomoci, ve spolupráci s odborníky přednášky na žádaná témata - psychologie dítěte, medicína, homeopatie, zdravá výživa a další).
Čím dál vyhledávanější je také Montessori program, který zahrnuje Montessori pracovny pro děti již od půl roku až do osmi let. Pro rodiče 4 medvědi pořádají jednou měsíčně bezplatné semináře z oblasti Montessori pedagogiky, na kterých se mohou seznámit s jejími zásadami i novinkami či pomůckami. Od září 2010 je zde provozována Montessori školka a miniškolka s celotýdenním provozem a od školního roku 2011/2012 se centrum chystá ve spolupráci se ZŠ Nedvědovo náměstí otevřít i 1. Montessori třídu.
4 medvědi se snaží vyjít maximálně vstříc klientům, proto byl zaveden nový způsob přihlašování se na vybrané kurzy. Díky permanentce a systému registrací s možností storna můžete ochutnávat z nabídky kurzů pro děti i rodiče. Vyzkoušíte si tak více aktivit a snadno naleznete ty, které vám budou svojí náplní i časově nejlépe vyhovovat.
Dětská herna je otevřená: po, út, čt: 9.30 - 17 hod, st: 13 – 17 hod, pá: 9:30 – 13 hod.
Centrum 4 medvědi nabízí i další služby, jako je možnost pronájmu a uspořádání narozeninové oslavy pro vašeho potomka. K dostání jsou zde kalendáře a diáře nakladatelství Patagonie a capáčky Nolen. V unikátním prostoru „Mama office“ si mohou rodiče odpočinout či vyřídit pracovní záležitosti (zatímco se lektor věnuje jejich dítěti), nově jsou zde instalovány počítače a wi-fi připojení zdarma.

Adresa:menší budova ZŠ, Nedvědovo náměstí 101, , Praha 4, Praha
Telefon:+420 774 144 485
Email:info@elaaga.cz
Web:www.4medvedi.cz
Otevírací doba:

herna: po, út, čt: 9:30 - 17:00 hod, st: 13:00 – 17:00 hod, pá: 9:30 – 13:00 hod.

Poslední aktualizace: 5.3.2013 17:46:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.