Rychlé vyhledávání akcí

Pískle, spolek pro rodiny

rc_piskle_ilustrfoto

Tancujme, zpívejme, poznávejme svět, dělejme různé bláznivinky a radujme se ze společných chvil. Pojďme strávit čas SPOLEČNĚ s dětmi, ne pouze VEDLE nich.
Neodsouvejme hraní si s dětmi na "někdy jindy", pojďme to udělat hned teď, společně jako rodina a také spolu s jinými rodinami.

Spolek Pískle, z.s. pro Vás a vaše děti připravuje interaktivní programy plné zpěvu, tance, hudby, kreslení, zábavy, her, nových poznatků, zkušeností a ponaučení. Tyto jednodenní programy jsou vždy zaměřené na konkrétní téma, v rámci kterého budeme společně plnit zábavné úkoly.

Pískle nabízí: 

Cílem Písklete je vytvořit otevřené a přátelské prostředí (místo) k setkávání rodin s dětmi. Pískle chce proniknout do světa dětí, pohrát si v něm i odpočinout. Tím nacházet lepší porozumění, lásku, útočiště, důvěru, poznání sebe i druhých.

Pískle se chce věnovat dětem a jejich rodičům, podpoře a rozvoji mezilidských vztahů. Pojďme být spolu jako lidi, bez rušivých technických či mediálních elementů, pojďme vytvářet něco nového. Pojďme se učit od dětí, od ostatních rodičů, pojďme se učit vzájemně, pomáhat si, podporovat se.

Pískle chce nabídnout dětem plnohodnotný čas strávený s rodiči, kteří nebudou rozptylováni dospěláckými povinnostmi a budou se soustředit jen na ně. Věnovat jim veškerou pozornost.

Pískle chce nabídnout rodičům nové cesty a možnosti jak s dětmi trávit volný čas, jak si s nimi hrát, jak je zábavně vychovávat, jak společně poznávat svět.

 

Adresa:Pod Zámečkem 1057/54, 50002, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Telefon:+420 776 863 062
Email:rc-piskle@seznam.cz
Web:http://rc-piskle.webnode.cz
Poslední aktualizace: 6.6.2017 13:48:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.