Seznamka rodičů - Máma hledá kamarádku mámu
- Babička/dědeček hledá rodinu (121)
- Máma hledá kamarádku mámu (1713)
- Máma hledá tátu (672)
- Rodina hledá babičku/dědečka (253)
- Rodina hledá rodinu (372)
- Táta hledá kamaráda tátu (7)
- Táta hledá mámu (520)

Daniela - 20.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Telefon: Kontakt se zobrazí po přihlášení.
Ahoj, je mi 34 let, mám 16 měsíčního syna Petra, a hledám touto cestou maminu na MD, nejlépe z lokality PRAHA - HORNÍ MĚCHOLUPY a blízkého okolí. Do Horních Měcholup jsme se přestěhovali s manželem před narozením syna. Předtím jsme bydleli v Praze Troji a předtím ve Vršovicích. Lokalitu Horních Měcholup jsem již stačila poznat, vč. možností aktivit, a i přesto, že jsme s prckem rel. aktivní, chodíme s prckem 2x cvičit a 1x týdně plavat, dosud jsem nepoznala žádnou maminu blíže, s kterou bych mohla sdílet radosti i strasti mateřské dovolené, když je manžel v práci, širší rodina a kamarádky daleko (ty bezdětné psychicky, a ty s dětma fyzicky). Tak pokud taky hledáš "spřízněnou" duši, ozvi se :)

Nikol 13 - 17.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Telefon: Kontakt se zobrazí po přihlášení.
Ahojky maminky, jsem mladá maminka je mi 23let a mám dva klučíky...5let a 1rok... :) ...jsme od Příbrami...ale rádi jezdíme i do Prahy... :) ...tudíž budeme moc rádi za každou maminku, která se nám ozve... <3 ...na společně strávený čas... :)

LUCIE - 11.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Hledám kamarádku-mamču s dítětem na společné aktivity jako procházky, kroužky, plavání, výlety atd...já 32, syn 1,5roku. Brno. Těšíme se.

R. - 10.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Ahoj, je mi 36 let, mám 3 děti ve školním a školkovém věku, spokojenou rodinu. Žijeme na jihu Prahy. Hledám kamarádku na kafe, na pokec, divadlo, kino. Rozhodně jsem člověk aktivní, v rámci možností spokojená s životem, životní optimista.

Lucie - 5.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Ahoj hledam kamaradku z Liberce Jablonce nebo Chrastavi a okoli na prochazky kaficko nastevi atak dal.

Lucie - 5.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Ahoj hledam kamaradku z Liberce Jablonce nebo Chrastavi a okoli na prochazky kaficko nastevi atak dal.

Lucie - 5.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Telefon: Kontakt se zobrazí po přihlášení.
Hledam maminku na prochazky kaficko nastevi vylety arak dal z Liberecka aJablonecka.

Veronika - 4.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Ahoj, rada bych poznala kamaradku-maminku ktera je taky porad sama doma a nikam se poradne nedostane. Bydlim na Praze 5. E-mail: skalicanova.veronika@centrum.cz

Renáta - 2.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Ahoj. Maminka 33 s 2,5 mesačným miminkom hľadá kamarátku na spoločné kočíkovanie a pokec v Prahe 8/9 - Kobylisy, Bohnice, Ládví, Prosek. kontakt:renka82@seznam.cz

Renáta - 2.2.2016
E-mail: Kontakt se zobrazí po přihlášení.Ahoj. Maminka 33 s 2,5 ročným miminkom hľadá kamarátku na spoločné kočíkovanie a pokec v Prahe 8/9 - Kobylisy, Bohnice, Ládví, Prosek. kontakt:renka82@seznam.cz