Rychlé vyhledávání akcí

Lanový park Na Větvi

Lanový park Na Větvi

Rekreačně-sportovní park Na větvi tvoří propojenou soustavu síťových atrakcí v korunách stromů. Svým charakterem nabízí návštěvníkům zcela netradiční možnost odpočinku či houpavého snění v pětimetrové výšce nad okolním terénem, pro ty aktivnější představuje skvělé prostředí pro bezpečnou hru a dovádění ve volném prostoru.

Síťové hřiště se skládá ze tří samostatných sítí, které jsou vzájemně propojeny chodníčky a lávkami s nástupními domečky. Atrakce nevyžaduje žádné jištění návštěvníků a je přístupná dětem od 3 let.
Vstup tvoří síťová rampa, kterou se návštěvník dostane do nejmenšího síťového hřiště o ploše cca 140 m2. Odtud pomocí dřevěných lávek přechází k dalším síťovým trampolínám s plochou 250 a 380 m2. Právě celková rozloha a rozměry volných síťových ploch přes 800 m2 činí z areálu Na větvi naprosto jedinečnou atrakci, kterou rozhodně stojí za to navštívit.

Přijeďte si zažít další z unikátů Uniparku...

Adresa:50002, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
Web:www.parknavetvi.cz/
Otevírací doba:

9 -19 hod

Vstupné/Cena:

Cena za vstup do areálu činí 120 Kč vč. DPH.

Doprava:

Do parku Na Větvi se dostanete veřejnou dopravou (zastávka MHD č. 9 – Zděná Bouda), autem, na kole i pěšky.

Poslední aktualizace: 26.3.2020 9:10:02

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.