Rychlé vyhledávání akcí

Vánoční singl od Bombarďáka

vanocni_bombardak_obalka

Co se stane, když Ježíšek zapomene nadělit dárky a místo toho mlsá cukroví? Kdo by odolal vanilkovým rohlíčkům! Trio BomBarďák zúročilo svoje zkušenosti s cukrovím a balením dárků a připravilo vánoční skladbu, singl „Vánoční“.  

 

Vtipná a rozverná skladba v akustickorockové aranži pokračuje v duchu jejich debutového alba „Písničky kluka BomBarďáka“. Slovní hříčky, vtípky a zároveň BomBarďákova přímočarost dokazuje, že na vánoční svátky není nutné hledět jen přes vrstvu patosu a pozlátek.

Skladbu je možné si stáhnout jako bonus zdarma zde

BomBarďák je název kapely, ale jeho začátky se vztahují ještě ke kapele 3B. Bombarďák, zásadní postava, beatboxer a průvodce z alba Bongo BomBarďák, se stal nejprve inspirací pro dětské hudebně divadelní představení Příhody kluka BomBarďáka, které mělo premiéru na festivalu Colours of Ostrava 2012. Autor představení i všech textů na albu Jirka Jelínek tvoří kapelu společně s Michalem Daleckým a Filipem Nebřenským, na jejichž vroubek jde muzika. Kapela představila v červnu 2013 debutové album „Písničky kluka BomBarďáka“ a začala pilně koncertovat. Ve studiu kapelu doplňuje i bubeník Ondřej Pečenka.
 


Datum vložení: 19.12.2013 15:58:07

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.