Rychlé vyhledávání akcí

Svět dinosaurů – Skicář pro děti a dospělé

svet_dinosauru_kniha_ilustrfoto

Skicář Svět dinosaurů Ardena a Karin Zadrickových je výzvou pro zapojení všech, kterým se knížka dostane do ruky, do procesu jejího utváření. Svět dinosaurů je inspirativní vstupenkou do uměleckého světa, podněcuje fantazii čtenářů každého věku.

Arden Alexander Zadrick je osmiletý chlapec, který od svých čtyř let projevoval mimořádný zájem nejen o vytváření vlastních světů, ale i o to, jak je výtvarně vyjádřit na papíře. Ardenova talentu pro kresbu si všimla jeho matka, fotografka a výtvarnice Karin Zadrick. Společně vytvořili nádhernou knihu s názvem Svět dinosaurů a podtitulem Skicář pro děti a dospělé.

„Série skic dinosaurů je vytvořena tak, aby ji každý mohl sám spoluutvářet. Výsledným dílem by měla být vizuální kniha, jejímž autorem je nejen malý chlapec, ale také čtenář samotný. Skicářem provází pozorovatele postava autora, malého dítěte, které si osedlá svého dinosaura a odhodlaně se řítí do všech dobrodružství, jež ho v napůl bájném a napůl historizujícím prostředí dinosaurů čekají,“ představuje knihu Karin Zadrick.

Nedílnou součástí projektu je propojení s mezinárodní neziskovou nadací Pink Crocodile, jež podporuje děti se sluchovým a těžkým kombinovaným postižením.

Kniha Svět dinosaurů je v prodeji v recepci v přízemí domu Černá labuť do vyprodání.

arden_zadrick_ilustrfoto


Datum vložení: 16.12.2016 14:02:26

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.