Rychlé vyhledávání akcí

Pohádky pro kulíšky 2

pohadky_pro_kulisky_ilustrfoto

Druhá kniha pohádek, říkanek, omalovánek, mandal a hravých úkolů pro rodiče předčasně narozených dětí.

 

Do druhé knihy svými texty přispělo 18 písničkářů: Jan Burian, Petr Nikl, Jiří Dědeček, Petr Váša, Michal Bystrov, Petr Linhart, Marek Vojtěch, Karel Diepold, Caine, Jan Jeřábek, Jiří Konvrzek, Filip Pýcha, Daniel Burger a Hynek Žirovnický; 4 písničkářky: Marka Míková, Terezie Palková, Jana Šteflíčková a Karolína Kamberská; 8 spisovatelek: Daniela Fischerová, Renata Štulcová, Markéta Šichtařová, Denisa Prošková, Veronika Bendová, Alena Vorlíčková, Edith Holá a Tereza Matoušková a mnoho blogerů z idnes.cz, blog.cz a blogspot.cz.

Kniha obsahuje také osm příběhů maminek s jejich nedonošenými dětmi a rozhovor s Míšou Maurerovou, herečkou, která je maminkou nedonošených dvojčat, dnes už téměř pětiletého Pepíka a Madlenky.

Kniha má 272 stran, autorkou obálky je Ida Novotná.

Výtěžek z prodeje knihy putuje na projekty občasnkého sdružení Nedoklubko, které pečuje o rodiny s předčasně narozenými dětmi. 

Kniha je k dostání v síti hračkáren Bambule, v síti Kanzelsberger, na e-shopu Nedoklubka a v obchodě U Džoudyho v Praze. Stojí 290 korun.

E-book, elektronická verze knihy, má přes 400 stran a jejím bonusem jsou omalovánky a úkoly ke stažení ve formátu A4. Cena e-knihy je 190 korun.

Slavnostní křest knihy se koná 18. ledna 2014 od 16:00 hodin v Galerii Šestka v Obchodním centrum Šestka v Praze.


Datum vložení: 16.1.2014 11:51:48

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.