Rychlé vyhledávání akcí

Novinky z edice Hravá škola

hrava_skola_vareni_kniha_ilustrfoto

Edice Hravá škola nakladatelství Grada má hned dvě novinky: Hravá škola vaření a Hravá škola: hříčky se slovíčky. Autorkou obou knih je Zuzana Pospíšilová.

Hravá škola vaření 

Vaření se podobá kouzlení. Hromádka potravin se za pár chvil promění v báječné jídlo. Nejsou v tom ale žádné tajné čáry máry. Když máte milou a zkušenou babičku, která se vás nebojí pustit do kuchyně, a několik jednoduchých a dobrých receptů, stane se z vás hravě kuchtík, který připraví nejen skvělou snídani a svačinu, ale i oběd o dvou chodech. V téhle krásně ilustrované kuchařce najdete obojí - Magdalenčina babička má v zásobě osvědčené recepty a podrobně vám vysvětlí, jak na ně. Nebojte se vaření! Dobrou chuť!

Kniha je určena dětem od 6 let, doporučená cena je 229 korun.

 

Hravá škola: hříčky se slovíčky

David s Adélkou jsou nemocní, a tak jim hrozí nuda. Naštěstí je tady tatínek, který umí vymyslet ty nejlepší slovní hry na světě. Už jste někdy skládali novoslovo nebo cvičili veršovací rozcvičku? Víte, jak se hraje na líného řečníka? Začtěte se do této originálně ilustrované knížky a zjistíte, že máme krásnou mateřštinu - čeština není jen povinný školní předmět, ale především tvárný a bohatý jazyk, se kterým si můžete užít spoustu zábavy a přitom si zdokonalit slovní zásobu.

Doporučená cena knihy je 219 korun.

hricky_se_slovicky_grada_kniha_ilustrfoto500

 

 


Datum vložení: 13.2.2014 16:22:20

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.