Rychlé vyhledávání akcí

CD Lali cvičí jógu otevírá dětem cestu ke zdravému cvičení

CD_Lali_cvici_jogu_ilustrfoto

Na trh přichází unikátní novinka v podobě CD Lali cvičí jógu. CD obsahuje celkem třináct hravých písniček, které jsou nevšedním návodem na jógovou rozcvičku, při které se správně protáhne a posílí celé tělo.

CD vychází ze stejnojmenné knihy, jejíž autorkou je Hanka Luhanová, lektorka a propagátorka dětské jógy a autorka českého projektu Lali jóga. Po zhudebněných básničkách nazpívaných Andreou Krupanskou následuje na CD instrumentální část, kdy si na stejné melodie mohou děti ke cvičení zazpívat samy. Celková stopáž CD je 25 minut. Booklet obsahuje kromě textů písní i popisy cviků a veselé, názorné ilustrace Kateřiny Mesdag. Hudba a instrumentace jsou dílem René Krupanského.

„Ze své dlouholeté praxe cvičitelky dětské jógy vím, jak je důležité, ale zároveň někdy těžké, děti ke cvičení motivovat. Hudba mi v tom velmi pomáhá. Děti cvičení s písničkami prostě milují,“ říká Hanka Luhanová.

CD Lali cvičí jógu vychází 20. listopadu a jeho doporučená maloobchodní cena je 249 korun. Za zvýhodněnou cenu 199 korun bude dostupné v e-shopu Lali jógy.
 


Datum vložení: 11.11.2013 10:32:31

undefined zone730

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.