Rychlé vyhledávání akcí

Tomík na cestách – Na kole do Gruzie a zpět

Tomík na cestách – Na kole do Gruzie a zpět

omáš Vejmola, nebo také Tomík na cestách není žádný velký cestovatel a to doslova. Bez jakýchkoliv předešlých zkušeností s cyklistikou vyrazil na svou první cestu dlouhou 7 500 km. Do Gruzie a zpět s 50 eury v kapse a přihlouplým výrazem na tváři s nevědomosti co ho čeká. Poví vám příběh o tom jak projel 8 zemí za 101 dní. Jak byl vyhnán bezdomovcem z jeho příbytku, jakou péči dostal na Ukrajině, Turecku či v Rusku. A také proč mu muslim umýval záda a jak se dokázal dorozumět bez pořádné znalosti místních jazyků i angličtiny. Své historky, fotky i videa po celou cestu sdílel na svůj Youtube kanál – Tomík na cestách a bavil tak mnoho lidí. Teď objíždí republiku a na přednáškách baví všechny věkové generace živě. Přijďte si poslechnout pár veselých i příšerných historek a třeba se i dozvědět, jak je cestování snadné a jednoduše boží.

Délka trvání akce:100 min

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 24.10.2019 11:41:59

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.