Rychlé vyhledávání akcí

Multižánrový festival Horem Dolem

Multižánrový festival Horem Dolem

Zveme vás na 12. ročník multi-žánrového festivalu Horem Dolem, který se uskuteční od 4. do 6. července na louce za starým hřbitovem. 

Mezi hlavní hosty festivalu patří maďarská punk-rocková kapela Usurper Slug, pánský folklorní soubor Muzička z Bratislavy, cimbálovo-rapové trio Bartleby z Uherského Hradiště a pochopitelně nesmí chybět Dechová hudba Provodovjané! Pro děti je připravena výtvarná dílna a pohádka s názvem Karlova a Jaromírova pohádka. 

Těšit se můžete jak na bohatý program, tak na rozmanité občerstvení po celou dobu festivalu. Např.: Burgery, hot-dogy, včetně snídaní, falafely (vege), klobásky z udírny, cukrárna, zmrzlina atd. Z nápojů si můžete vybrat Minipivovar Komonec, Pivovar Švec, míchané nápoje, Prosecco, dobré víno z jížní Moravy a samozřejmě nealko limonády. Nebude chybět ani dobrá káva z pojízdné kavárny Jizba Luhačovice.

Každý si přijde na své.

Vstupné je formou dobrovolného a doporučeného příspěvku. Přispět můžete jak na místě, tak v předprodeji na https://www.horem-dolem.cz/vstupenky/.

ÚČINKUJÍCÍ:
Holinky, Bartleby, Muzička (SK), Ctib, Met.Blues (NZL), Usurper Slug (HU) Hihihahaholky a další. Kompletní program na www.horem-dolem.cz/program

Věková kategorie:pro celou rodinu

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 30.6.2023 12:36:55

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.