Rychlé vyhledávání akcí

EduFest

Edufest_plakat

Festival hravého vzdělávání, který nabídne celodenní program pro děti, mládež, rodiče, učitele. Cílem akce je nabídnout veřejnosti (a hlavně dětem) odpověď na otázku, zda je možné učit se zážitkem, zábavně a s radostí.

Akce se uskuteční v neděli 19.9. od 10 do 18 hodin v centru Kutné Hory, kde se návštěvníci na 6 místech setkají s různými workshopy a dalším zajímavým programem pro všechny věkové kategorie. Součástí je například Hra na hrdiny 21. století, která přináší různé úkoly a výzvy na 5 místech v Kutné Hoře, při jejichž splnění účastník získává důležité dovednosti pro život ve 21. století. Za touto částí programu stojí volnočasové organizace z Kutnohorska, které se spojily a vytvořily atraktivní obsah pro děti a rodiče. 

V parku pod Vlašským dvorem pak bude od 12 hodin otevřen festivalový park, kde budou opět probíhat různé tvořivé dílny, debaty a později odpoledne i divadelní představení. V jeho rámci budou mít návštěvníci příležitost seznámit se lépe s projektem Eduzměna a jeho tvůrci.

Vstup na festival je volný.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 18:00 hodin

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 14.9.2021 18:22:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.