Rychlé vyhledávání akcí

CIHLAFEST

CIHLAFEST

Dne 21.srpna se tradičně uskuteční v zahradě chráněného bydlení na Slapech hudebně divadelní festival CIHLAFEST, kde si opravdovou zábavu užijí jak malí, tak dospělí návštěvníci. Přes den budou na dvou scénách hrát kapely, divadla, na návštěvníky čekají akrobatická představení plná skvělých artistických kousků. Festival CIHLAFEST myslí na rodiče a děti, a tak se můžete těšit na Amatérský divadelní spolek RiYo, FaraBand, CIRKUS PACIENTO, interaktivní prožitkové divadlo pro děti formou divadla fórum. Večer bude patřit bravůrním výkonům artistů Cirk La Putyka.

Hudebně divadelní festival CIHLAFEST je oázou pro děti i dospělé v horké srpnové sobotě. Na CIHLAFESTU se děti zaručeně nudit nebudou. Čeká na ně totiž od 11 hodin dopoledne nabitý program plný pohádek, divadel, muziky a zábavy, které chytnou děti nejrůznějšího věku, ale budou zajímavé i pro rodiče. Festival je ideální pro skvěle strávené odpoledne i večer s celou rodinou.

Festival zahájí od 11 hodin Divadlo Fórum svou interaktivní moderní pohádkou pro děti “Tak to prostě je!” Po poledni přijede CIRKUS PACIENTO a v rámci divadelního workshopu se z malých návštěvníků stanou profesionální herci a cirkusáci. Následně představí velkolepou cirkusovou show Varieté sociale, kde bude možné vidět na vlastní oči opravdu exotické stvoření! Na CIHLAFESTU letos nesmí chybět ani muzikanti z FaraBandu, kteří vystoupí od 16. 00 na své domovské půdě. FaraBand se postará o nezapomenutelný hudební zážitek, kdy mezi sebe zapojí všechny posluchače a nadšence do bubnování. Na CIHLAFESTU se tedy rodí nejenom hvězdy divadelní, ale i profesionální hudebníci!

Oblíbeným kusem Amatérského divadelního spolku RiYo je pásmo scének a skečů z vlastní tvorby, který se malým návštěvníkům představí od 17.00, příznačně nazvali Bez_Sýtka (cenzurou neprosáté pásmo scének a skečů) aneb Mladí a neklidní prýští...

Večer bude patřit bravůrním artistickým výkonům a největšímu lákadlu celého festivalu-souboru CIRK La Putyka. Ten se představí v premiérové novocirkusové kabaretní koláži Kabaret Dynamit v režii Ethana Lawa, stálého člena Cirku La Putyka. Dětskému i dospělému publiku budou představeny současné a tradiční cirkusové výstupy, která jsou plná radosti z opětovného setkání artistů a diváků.

Vítanou celodenní zábavou je možnost koupání v zahradním bazénku a skákačka na trampolíně. O občerstvení je také v areálu postaráno, alko i nealko mochito a grilované dobroty jsou k dispozici po celý den.

Věková kategorie:pro celou rodinu
Délka trvání akce:10:00 - 23:00 hodin

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 15.7.2021 12:42:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.