Rychlé vyhledávání akcí

Cestování s dětmi FEST

Cestování s dětmi FEST

Festival pro ty, které láká cestování s dětmi, ale potřebují přidat kuráž od zkušených cestovatelských rodin známých ze sítí: 14 přednášek, panelová diskuze a den plný nápadů, plánování a inspirace. Děti se zabaví v hlídaném dětském koutku a v připravených dílničkách.

Na 3. běhu populárního jednodenního festivalu o cestování s dětmi vystoupí ve dvou sálech 14 přednášejících z řad zkušených cestovatelských rodin. 3 z nich se setkají v panelové diskuzi a budou odpovídat na dotazy z publika. Návštěvníci se setkají s jmény jako například Sylva Vojtíšková (Rodina cestuje), Eliška Kopicová (Máma, co ráda chodí) a s dalšími rodiči, kteří o cestování s dětmi mají rozhodně co říct.

Účastníci si mimo jiné poslechnou, jaké to je vydat se s dětmi pěšky až k Baltu, jak chránit svoji rodinu před cestovními nemocemi, nebo jak na cestách ušetřit. Prostor pro dotazy bude k dispozici při všech přednáškách, v panelové diskuzi i u kafe s ostatními nadšenci rodinného cestování.

Věková kategorie:pro rodiče + hlídání dětí
Délka trvání akce:10:00 - 18:00 hodin

Související dokumenty:

Komentáře

Komentáře mohou z důvodu kontroly obsahu psát jen registrovaní a přihlášení návštěvníci. Přihlásit se můžete i přes svůj facebookový profil:

Jméno:
Heslo:
 
Obnovit zapomenuté heslo


Poslední aktualizace: 19.3.2024 21:33:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.