Rychlé vyhledávání akcí

Vyhrajte měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny

jaromerickamlekarna_zuzanamachova_ilustrfoto

Jaroměřická mlékárna, ryze český výrobce sýrů, tvarohů a pomazánkových másel, si zakládá na kvalitě a tradičních postupech. Přímo v Jaroměřicích nad Rokytnou se tak zpracovávají výhradně domácí suroviny. Hotové výrobky neobsahují „éčka“ a díky své mimořádné kvalitě získaly celou řadu významných ocenění. Ochutnejte její chutné a zdravé výrobky i Vy. Soutěžte s námi a vyhrajte poukaz na měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny v hodnotě 1000 korun.

 

 

Partnerem soutěže je: Jaroměřická mlékárna

Soutěž trvá do 23.10.2014.

Poukaz na měsíc s výrobky Jaroměřické mlékárny v hodnotě 1000,- Kč vyhrává 100. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jaroměřická mlékárna vyrábí podle tradiční receptury čerstvý, krémový sýr, který nese jméno bájného ptáka, symbolu znovuzrození a nesmrtelnosti. Jak se tento smetanový sýr jmenuje?

a.) Fénix

b.) Ohnivák

c.) Turul

Nápovědu najdete na www.mlekarna.cz.

Své odpovědi zasílejte do 23. října 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Jaroměřická mlékárna".

jaromer

2x ilustrační foto: Zuzana Machová

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Datum vložení: 2.10.2014 9:14:28

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.