Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž se Slevomatem

Soutěž se Slevomatem
Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte voucher na nákup na portálu Slevomat.cz v hodnotě 1000 korun.

 

Partnerem soutěže je: Slevomat.cz

Trend výběru dovolených na poslední chvíli se u českých turistů stal už tradicí. Letos je ale tento způsob nákupu dovolené trochu složitější, než v minulosti.  V době krize a oslabené měny se totiž trh s lastminutovými zájezdy výrazně omezil. Cestovní kanceláře v rámci úspor důsledněji přizpůsobily nabídku poptávce, takže jim zbývá jen minimum volných lastminutových termínů. Pokud vám váš životní styl neumožňuje plánovat dovolenou s velkým předstihem, anebo se prostě rádi spontánně rozhodujete o programu na víkend, spoustu tipů pro své cestovatelské zážitky najdete na portálu www.slevomat.cz.

Soutěž trvá do 4.9.2014.

Voucher na nákup na portálu Slevomat.cz v hodnotě 1000,- Kč vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Najdete v nabídce Slevomatu v sekci CESTOVÁNÍ speciální nabídku „DOVOLENÁ S DĚTMI“?

a.) Ano

b.) Ne

Nápovědu najdete na www.slevomat.cz.

Své odpovědi zasílejte do 4. září 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Slevomat.cz".

slevomat_more_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 21.8.2014 11:05:19

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.