Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž se školou vaření Chefparade

Soutěž s Chefparade

Vaří Vaše děti rády? Pak neváhejte a soutěžte s námi o poukaz na kurz vaření pro děti v pražském kuchařském studiu Chefparade. Z dětí se na pár hodin stanou malí šéfkuchaři, naučí se spoustu nového a zažijí plno legrace. 

 

 

Partnerem soutěže je:  Chefparade

 

Škola vaření Chefparade vznikla v roce 2007 a od té doby přináší lidem do života radost z dobrého jídla, výjimečných zážitků a příjemně stráveného času. Nabízí kurzy vaření, teambulidingové akce, pronájmy, akce pro děti, soukromé oslavy a párty, vaření pro turisty, catering, má vlastní festival jídla a pití, foodtruck, obchod s delikatesami za velkoobchodní ceny a k tomu nadšení přinášet stále něco nového.

Kurz vaření pro děti je vhodný pro děti od 4 let.

 

Soutěž trvá do 15. dubna 2016

Poukaz na kurz vaření pro děti vyhrává 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. 25. a 75. došlý e-mail se správnou odpovědí vyhrává dětskou knihu. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Kolik stojí dětský kurz vaření v Chefparade?

a) 890 Kč

b) 990 Kč

c) 1090 Kč

 

Nápovědu najdete na www.chefparade.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 15. dubna 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Chefparade".

vareni_chefparade_masovekulicky_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 1.4.2016 5:47:37

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.