Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s výstavou Hry a hlavolamy

hryahlavolamy2015

Na 21. herní výstavě Hry a hlavolamy vás čeká velká herna deskových, společenských či karetních her, výstava hlavolamů z celého světa, hlavolamové worskhopy a přednášky pro školy a dětské kolektivy, workshopy pro veřejnost, fyzikální pokusy od iQLANDIA Liberec. Když přijdete na celou dobu výstavy, můžete si hrát úžasných 40 hodin! :) Soutěžte s námi a vyhrajte rodinnou vstupenku na Hry a hlavolamy a jednu stolní hru k tomu.

Partnerem soutěže je: výstava Hry a hlavolamy

 

 

 

 

 

 

 

Soutěž trvá do: 8. září 2015

Stolní hru + rodinnou vstupenku (2 dospělí + max 2 děti do 15 let) v hodnotě 190 korun na herní výstavu Hry a hlavolamy, která se uskuteční v Praze 10. - 13. září 2015, vyhrává 50. (stolní hra Muffin (DINO)), 100. (Padající opičky (MATTEL)), a 130. (Difference (MINDOK)) e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího.

Soutěžní otázka:

V pátek je herna deskových her oproti ostatním dnům výstavy prdloužená. Do kolika hodin?

a.) do 20:00 hodin

b.) do 21:00 hodin

c.) do 22:00 hodin

Nápovědu najdete na www.hryahlavolamy.cz.

Své odpovědi zasílejte do 9. září na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Hry a hlavolamy".

muffin_stolnihra_dino_ilustrfoto
 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 

 

Datum vložení: 3.9.2015 10:04:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.