Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s výstavou Hry a hlavolamy

Soutěž s výstavou Hry a hlavolamy

Desítky deskových her, výstava mechanických hlavolamů a řada doprovodných programů čeká návštěvníky na výstavě Hry a hlavolamy, která se koná v Praze na Novoměstské radnici od 11. do 14. září 2014. Soutěžte s námi a vyhrajte rodinnou vstupenku na výstavu pro hravé jakéhokoliv věku a jednu stolní hru k tomu.

Partnerem soutěže je: Výstava Hry a hlavolamy

V prostorné herně se během čtyř dnů, kdy výstava probíhá, představí kolem stovky nových, ale i léty prověřených deskových her, jako je třeba oblíbená slovní hra Scrabble. Herní instruktoři všem rádi poradí s výběrem a pravidly her. Na výstavě bude možné si hry i hlavolamy koupit za výhodné ceny.

Soutěž trvá do 9.9.2014.

Rodinnou vstupenku na výstavu Hry a hlavolamy a stolní hru Záchranáři: Boj s ohněm od MINDOK vyhrává 50. došlý e-mail se správnou odpovědí, rodinnou vstupenku na výstavu Hry a hlavolamy a stolní hru Minutová říše od MINDOK vyhrává 100. došlý e-mail se správnou odpovědí, rodinnou vstupenku na výstavu Hry a hlavolamy a stolní hru Bobří banda od ALBI vyhrává 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

V pátek je Výstava Hry a hlavolamy prodloužena až do večera. Do kolika hodin bude v tento den akce probíhat?

a.) 20:00

b.) 21:00

c.) 22:00

d.) 23:00

Nápovědu najdete na www.hryahlavolamy.cz.

Své odpovědi zasílejte do 9. září 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Hry a hlavolamy".

hryahlavolamy2

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 3.9.2014 10:44:03

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.