Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s Vandou a Standou

vanda_standa_ilustrfoto

Muzikantů, kteří skládají a hrají hudbu pro děti, není až tak moc. Vanda a Standa to dělají již od roku 2004 a dělají to dobře. Jejich hitovka „Stavíme hrady“ nesmí chybět na žádné dětské párty a její slova spolehlivě znají i rodiče. Všechna jejich představení mají něco společného: vždy jsou plná energie, radosti a profesionálního nasazení. Soutěžte s námi o CD Rodinné balení dvojice Vanda a Standa.

 

Partnerem soutěže je: Vanda a Standa

Vanda je zpěvačka a původním povoláním učitelka v mateřské škole občanským jménem Vlaďka Vohralíková /1968/. Od r. 1997 účinkuje v Divadelní společnosti Karla Čapka, realizovala několik hudebně výchovných projektů pro děti, vystupuje s vlastním recitálem /klavír a zpěv/, s malými skupinami i velkými orchestry. Natočila CD "Propast u nohou" a "Vzteky bez sebe".

Standa je pianista Lukáš Čermák /1969/, který se hudbě věnuje profesionálně od absolutoria pedagogické fakulty v r. 1992. Na piano hrál v jazzové skupině Badot quartet and orchestra, v zahraničním angažmá se skupinou Anima quartet, v divadle ABC... V současné době je na “volné noze”. Skládá a zpívá vlastní písničky, z nichž některé vyšly na albu "Noční návraty". Jeho píseň Tam kde včera bylo doma se umístila na třetím místě a dostala cenu novinářů v autorské části soutěže Zlíntalent 2003. V témže roce jeho dílko Krása a rtěnka vyhrálo autorskou soutěž Píseň léta pořádanou firmou AVON.

 

Soutěž trvá do 8. února 2018

CD Rodinné balení dvojice Vanda a Standa vyhrává 10., 50. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje eko pořad VaS pro MŠ a žáky 1. - 3. tříd zaměřený na ochranu vody, lesa a třídění odpadků? 

a.) Aby bylo na Zemi pěkně

b.) Aby bylo na Zemi milo

c.) Aby bylo na Zemi roztomilo

Nápovědu najdete na www.vandaastanda.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 8. února 2018 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Vanda a Standa".

           vandaastanda_rodinnebaleni_cd_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 26.1.2018 16:12:11

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.