Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s Ratolest Festem o skvělou koloběžku KOSTKA KID MINI 2

Soutěž s Ratolest Festem o skvělou koloběžku Kostka

Na pražské náplavky Rašínova a Hořejšího nábřeží se opět chystá festival plný sportu, umění a aktivit pro rodiny s dětmi ve věku 0-14 let. Malé i velké návštěvníky čeká letos přes 80 zážitků. Ratolest Fest se na březích Vltavy koná 30. května. Soutěžte s námi a vyhrajte jednu ze dvou skvělých koloběžek KOSTKA KID MINI 2 v hodnotě 3370 korun a svou výhru si převezměte přímo na festivalu, kterého budou i Ententýky.cz součástí.

 

 

Partnerem soutěže je: Ratolest Fest

A na co například se můžete na Ratolest Festu těšit?

Nábory malých: florbalistů, kajakářů, ragbistů, fotbalistů, baseballistů, lakrosistů, veslařů, softbalistů, basketbalistů, golfistů, horolezců, hokejistů, jachtařů, gymnastů, kickboxerů, jogínů, amerických fotbalistů či hráčů kolové.

CeloRatolestFestivalovou hru "Praha zprava Praha zleva" o ceny * Stanoviště projektu Česko Sportuje - Českého Olympijského Výboru, kde se děti dozví, který typ sportu se k nim hodí * Tvůrčí dílny Národního divadla * Dakarské speciály KM Racing * Zásah hasičského člunu i lezecké záchranky * Výtvarná soutěž s filmem Mimoni * Malý Zoopark s překvapením * Dráha pro piloty odrážedel * Umělecké dílny od kresby až po řemeslnou výrobu * stanoviště JurassicWorld s dinosaury * Cvičení s kočárky * Autodráha i okruhy pro RC modely * Zóna pro malé dobrodruhy * Jízdy koloběžek * Skvělé festivalové menu * Loutková představení s filmem Malý pán * Parník do Zoo * a mnohem, ale opravdu mnohem víc...

Koloběžka KOSTKA KID MINI 2 je nejvhodnější koloběžkou pro naše nejmenší. Díky upravené geometrii rámu nabízí koloběžka celkově lepší jízdní vlastnosti a jízdní pohodlí. Koloběžku je možné vybavit i stranovým stojanem a speciálními SKS blatníky. Cenu do soutěže věnovala společnost KOSTKA - kolobka, s.r.o.

Soutěž trvá do 28.5.2015.

Koloběžku KOSTKA KID MINI 2 v hodnotě 3370 korun vyhrává 100. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Výhra bude k vyzvednutí přímo na festivalu. Přesto je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Která známá osobnost láká na webových stránkách Ratolest Festu na "hrozně moc sportovních, pohybovejch, uměleckejch a hravejch zastávek pro celodenní blbnutí celý rodiny"?

a.) Lukáš Pavlásek

b.) Pavel Liška

c.) Jiří Macháček

Nápovědu najdete na www.ratolestfest.cz.

Své odpovědi zasílejte do 28. května 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Ratolest Fest".  

ratolestfest_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 14.5.2015 19:41:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.