Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s medvídky POM-BÄR

Pombar_pastelky_kampan_ilustrfoto

Medvídci POM-BÄR přicházejí s milým překvapením, které potěší zejména děti. Oblíbené křupavé snacky jsou nově k dostání s barevným dárkem v podobě pastelek. POM-BÄR medvídci tak mohou dětem zpříjemnit třeba návrat do školy, který nemusí být vůbec všední, ale právě naopak hravý, plný barev a tvořivosti. Soutěžte s námi a vyhrajte celý karton medvídků POM-BÄR a pastelky k tomu.

 

 

Partnerem soutěže je: POM-BÄR

Na vybraných prodejnách jsou nyní při koupi POM-BÄR snacků v jakékoliv příchuti k dostání barevné pastelky. POM-BÄR tak potěší nejen všechny mlsné jazýčky, které mají rády hravé křupání, ale navíc udělá dětem radost malým dárkem.

Tato nejnovější edice je v prodeji od konce srpna až do vyprodání zásob a na vybraných prodejnách (Tesco, Billa, Coop a Hruška). 

Všechny výrobky značky POM-BÄR jsou bez lepku, umělých barviv, přidaných konzervantů a umělých zvýrazňovačů chuti. 

 

Soutěž trvá do: 25. září 2015

 

Karton s balíčky medvídků POM-BÄR a pastelky k tomu vyhrává 100., 200. a 300. e-mail obsahující správnou odpověď a poštovní adresu soutěžícího.

Soutěžní otázka:

Jak zní nové heslo medvídka POM-BÄR?

a.) Křupni méďu, vymaluj méďu

b.) Dej si méďu

c.) Maluj s méďou POM-BÄR

Nápovědu najdete na www.pombar.cz.

Své odpovědi zasílejte do 25. září na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - POM-BÄR".

pom_bar_pastelky_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 

 
 

Datum vložení: 8.9.2015 10:44:14

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.