Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s LEGO® Batman filmem

batman_lego_plakat

Vyhrajte s Ententyky.cz lístky do kina IMAX na LEGO® Batman film! Po celosvětovém úspěchu filmu LEGO® příběh se vlastního filmového dobrodružství dočkal přirozený vůdce celého ansámblu - LEGO Batman. Tato legendární postava míří právě teď do kin! Film můžete navštívit od 9. února 2017 v multiplexech Cinema City, sále 4DX a kině IMAX.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  kino IMAX

V Gothamu se chystají velké změny, a pokud LEGO Batman chce zabránit tomu, aby moc ve městě převzal Joker, který nemá za lubem nic dobrého, Batman bude možná nucen přehodnotit svůj pohled na svou dosud fungující jednočlennou skupinu občanské bdělosti a sebeobrany a snažit se spolupracovat i s ostatním a možná, ale opravdu jen možná, naučit se trochu uvolnit a získat nadhled.

 

Soutěž trvá do 24. února 2017

Dvě poukázky na LEGO® Batman film do kina IMAX v Obchodním centru Flora v Praze vyhrává 5., 50., 100., 150. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kdo propůjčil hlas Lego Batmanovi v originální verzi snímku?

a) Will Arnett

b) Zach Galifianakis

c) Ralph Fiennes

 

Nápovědu najdete na www.cinemacity.cz.

Své odpovědi zasílejte do 24. února 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Lego Batman film".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 10.2.2017 11:51:45

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.