Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s Foodparade

Soutěž s Foodparade

Škola vaření Chefparade pořádá 4. ročník festivalu Foodparade, který se koná 6. a 7. 9. 2014 opět v krásných zahradách pražského zámku Troja. Návštěvníci ochutnají degustační menu nejlepších pražských restaurací, delikatesy z celého světa, výborná vína, skvělou kávu i lahodné pivo. Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky na tento festival, který vám bude chutnat.

Partnerem soutěže je: škola vaření Chefparade

Foodparade je festival pro celou rodinu, a proto myslí i na děti. Dětský koutek bude ozdobený barevnými balónky a bude otevřen v sobotu od 11:00 do 20:00 a v neděli od 11:00 do 19:00. Na děti tu čeká zkušený dozor, mohou zde pobýt neomezeně, koutek bude ohrazen a celý pobyt i program je pro děti zdarma.  K dispozici bude i přebalovací koutek, dětské židličky na krmení i mikrovlnná trouba k ohřátí dětské výživy. Anglicky a nově i německy mluvící děti jsou také vítány.

A jaký program na festivalu děti čeká?

Kurz vaření zdravé výživy (např. podle Jamie Olivera a Food Revolution Day) 3x denně zdarma po předchozí registraci, celodenně malování na obličej a balónková dílna, kurzy bubnování, malování na sklo, kreativní dílny a pro ty nejmenší a sportovně založené skákací hrad a pro všechny oblíbené skákání v pytli, u kterého se pobaví vždy i přihlížející obecenstvo.

Soutěž trvá do 3.9.2014.

2 vstupenky na festival jídla Foodparade vyhrává 25. a 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolik restaurací se na festivalu Foodparade představí?

a.) více než 10

b.) více než 20

c.) více než 30

Nápovědu najdete na www.foodparade.cz.

Své odpovědi zasílejte do 3. září 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Foodparade".

foodparade_deti_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 27.8.2014 8:55:16

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.