Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s fejsbukovou matkou 2

DenikFM_2016_pokracuje_kniha_obalka

Deník fejsbukové matky pokračuje! Lucie Nachtigallová, matka tří dětí a majitelka firmy Velká dobrodružství, která pořádá bezva pohádkové lesy pro děti po celé České republice, vydává pokračování originální knihy sestavené jen z vtipných facebookových statusů. Soutěžte s námi a vyhrajte knihu Deník fejsbukové matky pokračuje. 

 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  Lucie Nachtigallová a agentura Velká dobrodružství

 

 

 

 

 

Soutěž trvá do 3. února 2017

Knihu Deník fejsbukové matky pokračuje vyhrává 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Co jsou Pizduny?

a) strašná sprosťárna

b) děti hanáckým nářečím

c) pozdravy

 

Nápovědu najdete zde.

Své odpovědi zasílejte do 3. února 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - fejsbuková matka".

 

lucie_nachtigalova_denikfbmatky_ilustrfoto500

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 20.1.2017 12:09:07

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.