Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s fejsbukovou matkou

denik_fejsbukove_matky_ilustrfoto

Právě dnes křtí Lucie Nachtigallová svou první knihu Deník fejsbukové matky. Lucie je nejen autorkou originální knihy sestavené jen z vtipných facebookových statusů, je také matkou tří dětí a majitelkou firmy Velká dobrodružství, která pořádá bezva pohádkové lesy pro děti po celé České republice. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenky na jeden z těchto pohádkových lesů dle vlastního výběru. 

 

 

Partnerem soutěže je:  agentura Velká dobrodružství

 

Soutěž trvá do 20. května 2016

Vstupenky pro 2 děti na pohádkový les 2016 agentury Velká dobrodružství dle vlastního výběru vyhrává 50. a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Poznejte jaká rasa psa je Rozinka, pes z obálky knížky Deník fejsbukové matky:

a) jezevčík

b) kokršpaněl

c) kříženec vlčáka a středoasiata

 

Nápovědu najdete zde.

 

Své odpovědi zasílejte do 20. května 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - pohádkový les".

pohadkovy_les_veldo_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 5.5.2016 17:07:06

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.