Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s Expreskou

EXPRESKA_ilustrfoto1

Ženy si často stěžují, že nemají čas cvičit. EXPRESKA přináší řešení. Jedná se o 30 minutový kruhový trénink s komplexním cvičebním programem, který probíhá na 8 hydraulických strojích a 8 aerobních stanovištích. Během půl hodiny se v kruhu přesouváte z jednoho stanoviště na druhé a to po zhruba třiceti vteřinách. To vše pod vedením zkušené trenérky. Máte chuť si kruhový trénink vyzkoušet na vlastní kůži? Soutěžte s námi o 2 poukazy na měsíc cvičení v kterémkoliv klubu EXPRESKA v ČR v hodnotě 1290 korun.

 

 

Partnerem soutěže je: EXPRESKA

Na lekce kruhového tréninku v EXPRESCE nemusíte pospíchat, ani si dělat starosti s rozpisem lekcí. Vaše cvičení začíná ve chvíli, kdy přijdete. Kluby EXPRESKA najdete na více než 30 místech po celé ČR. 

Soutěž trvá do 16.10.2014.

Poukaz na kruhový trénink v kterémkoliv klubu EXPRESKA v ČR v hodnotě 1290,- Kč (600 Kč jednorázové zápisné, 690 Kč poplatek za měsíc cvičení) vyhrává 50. a 150. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

V současnosti probíhá ve všech klubech EXPRESKA akce:

a.) ručník jako dárek

b.) welcome drink zdarma

c.) trénink zdarma

Nápovědu najdete na www.expreska.cz.

Své odpovědi zasílejte do 16. října 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - EXPRESKA".

expreska_ilustrfoto2_500

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.


Datum vložení: 2.10.2014 8:48:08

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.