Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž s čokoládovnou CARLA

cokoladovna_carla_ilustrfoto

Mlsají vaše děti rády čokoládu? Pak neváhejte a soutěžte s námi o balíček plný čokoládových mňamek pro děti od české čokoládovny CARLA.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je:  čokoládovna CARLA

Společnost CARLA nabízí nejen polotovary jako např.: čokolády, polevy, náplně, fondán, ale také spolu s výrobním programem poskytujeme svým zákazníkům neustále se rozšiřující technologický servis. 

Pro děti vyrábí CARLA speciální řadu výrobků: krabičky neapolitánek s několika různými hravými tématy, čokolády s omalovánkami či plakátem nebo oblíbené čokoládové jazýčky.

 

Soutěž trvá do 26. května 2016

Balíček čokolád obsahující 1x Čokolády s pexesem/s  plakátem, 1x Čokolády s omalovánkami, 1x Čokoládové jazýčky a 2x Kokosová tyčinka Coco vyhrává 50., 100., 150. a 200. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

Soutěžní otázka: 

Kde sídlí čokoládovna Carla?

a) Dvůr Králové nad Labem

b) Hradec Králové

c) Ústí nad Labem

 

Nápovědu najdete na www.carla.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 26. května 2016 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - CARLA".

carla_cokolady_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 12.5.2016 17:20:46

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.