Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o X Energy drinky z řady The Simpsons

x_drinky_simpsons_ilustrfoto

Slavná springfieldská rodina, která nás již řadu let baví svými svéráznými vtipy, se rozhodla zpříjemnit svým fanouškům život i mimo televizní obrazovku. Kultovní postavu Homera a Bárta máme nyní možnost si vychutnat i na X Energy drinkách. Vybírat je možné hned z několika variant -  X Energy Cola Classic Simpsons, X Energy Cola Simpsons, X Energy Bitter Lemon Simpsons, X Energy Green tea Simpsons a X Energy Original Simpsons. Každý z těchto pěti drinků můžete snadno a zcela zdarma okusit na vlastních chuťových pohárcích - stačí si s námi zasoutěžit a vyhrát jeden ze tří balíčků plných drinků a The Simpsons.

 

Partnerem soutěže je: společnost X-Drink

 

 

Rodina Simpsonů vsadila na jistotu, a proto vybrala osvědčené příchutě a pečlivě promyslela i složení jednotlivých drinků. Díky jejich konzumaci se můžete těšit na velký příval energie, pomůže Vám při vysoké psychické či fyzické zátěži, zlepší Vaši práci mozku či srdeční činnost….prostě Vám zaručeně rozproudí krev v těle!

X Energy drinky Vás příjemně osvěží, jsou chuťově vyvážené, představují vhodný zdroj energie a určitě Vás pobaví i svým vtipným designem, kterému vévodí samotný Homer Simpson a jeho povedený syn Bart. X Energy drinky jsou k dostání v obchodních řetězcích Albert, Kaufland a Globus. Ceny jsou příznivé.

X Energy Cola Classic Simpsons

Energy drink s příchutí Coly je ta pravá americká klasika. Jak už je u Homera zvykem, do ničeho nejde napůl ale pěkně se vší kuráží. Proto je tato plechovka plná energie doplněná řádnou dávkou kofeinu. Jak je známo tak kofein působí stimulačně na centrální nervový systém a srdeční činnost. Homerova Cola Classic je nápoj připravovaný dle původních receptur a je k dostání za doporučenou cenu 15 Kč/500 ml.

X Energy Cola Simpsons

Tento energií nabitý Bártův drink s příchutí Coly je nealkoholickým syceným nápojem, který obsahuje prvky taurinu a kofeinu. Proto je vhodné jej konzumovat při vysoké psychické a fyzické zátěži. Známé účinky těchto přírodních látek Vám dodají energii a příznivě zapůsobí na práci Vašeho mozku. Energy drink Barta Simpsona je ideální podávat vychlazený a pořídíte ho za doporučenou cenu 25 Kč/ 500ml.

X Energy Bitter Lemon Simpsons

Kombinaci osvěžujícího citrusu a hořkého líkéru čekejte od X Energy Bitter Lemon. Konzumací tohoto nápoje se Váš organismus nastartuje k nadstandarním výkonům. Bartův lemon bitter drink obsahuje prvky kofeinu, taurinu a vitamínů. Tyto populární přírodní  energizátory zaručují podporu fyzické, ale také psychické činnosti. Drink je tedy ideální popíjet před sportovním výkonem, těžkým pracovním dnem nebo důležitou zkouškou ve škole. Doporučená cena je 20 Kč/ 250ml.

X Energy Green tea Simpsons

Pokud máte v oblibě chutˇzeleného čaje a chtěli by jste na vlastní kůži zažít jeho blahodárné účinky, vyzkoušejte X Energy Green tea Simsons. Konzumací tohoto nápoje můžete kladně ovlivnit Vaši srdeční činnost, zvýšit oxidaci tuků či snížit negativních účinek cholesterolu. Neváhejte a ochutnejte tento výjimečný drink za pouhých 20 Kč/ 250ml.

X Energy Original Simpsons

S únavou se můžete rozloučit i díky energetickému nápoji  Simpsons Original, který stimuluje bystrost, doplňuje energii a napomáhá ke stavu absolutní koncentrace. Díky stimulačním účinkům taurinu,  přítomnosti skupiny vitamínu B, taurinu a kofeinu rozhodně neusnete a Vaše tělo bude fungovat na maximum! Tento  mix energie si lze zakoupit za příjemnou cenu 20 Kč/ 250ml.

 

Soutěž trvá do 26.6.2014.

Balíček obsahující 5 variant X Energy drinků s rodinkou Simpsonových vyhrává 100., 200. a 300. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Který z X Energy drinků z řady The Simpsons je novinkou?

a.) X Energy Green tea Simpsons

b.) X Energy Cola Classic Simpsons

c.) X Energy Cola Simpsons

Nápovědu najdete na www.x-drink.cz.

Své odpovědi zasílejte do 26. června 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - The Simpsons".

                      x-energy-cola_bartsimpson_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 12.6.2014 11:43:53

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.