Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na výstavu orchidejí

orchideje_botanickapraha_ilustrfoto

Jedenáctý ročník úspěšné výstavy tropických orchidejí v pražské Botanické zahradě je v plném proudu. Letošní ročník výstavy s podtitulem Amerikou křížem krážem se nese v rytmu energické samby a hýřivého karnevalu. Patronkami výstavy orchidejí se letos staly Kristýna Leichtová, Tereza Kostková, Jana Plodková a Olga Šípková. Pokud jste výstavu dosud neviděli a schováváte si ji na poslední chvíli, pak zkuste štěstí v naší soutěži a vyhrajte vstupenky zdarma.

 

 

Partnerem soutěže je: Botanická zahrada 

Výstava orchidejí v trojské botanické zahradě patří k nejnavštěvovanějším v České republice. V roce 2016 si ji prohlédlo 18 014 návštěvníků. Letos je součástí celoročního tématu Americký rok, který má návštěvníkům odhalit botanickou pestrost obou amerických kontinentů. 

Výstavu doprovází fotogalerie známých i neznámých druhů orchidejí z Ameriky a ve výstavním sále jsou připraveny zajímavosti ze světa těchto rostlin od Aljašky po Ohňovou zemi. 

Během víkendů je připravena bohatá nabídka doprovodného programu.

 

Soutěž trvá do půlnoci 16. března 2017

Dvě vstupenky na Výstavu tropických orchidejí, která se koná v Botanické zahradě v Praze Tróji do 19. března 2017, vyhrává 10. a 20. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Které známé aromatické koření nám dává jeden z rodů orchidejí?

a) skořici

b) vanilku

c) anýz

 

Nápovědu najdete na www.botanicka.cz.

Své odpovědi zasílejte do 16. března 2017, 23:59 hodin, na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - orchideje".

orchideje_sipkova_botanickapraha_ilustrfoto500

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 13.3.2017 9:52:36

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.