Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na výstavu Kreativ Ostrava

Soutěž o vstupenky na výstavu Kreativ Ostrava

Druhý říjnový víkend se město Ostrava zaplní milovníky kreativního tvoření a sladkých dobrot. Koná se tu totiž výstava KREATIV Ostrava, která nabídne výtvarné dílničky, kreativní nápady a inspirace, materiál s výstavní slevou, handmade výrobky, novinky na trhu, workshopy, zábavný doprovodný program i soutěže. Soutěžte, vyhrajte vstupenku a buďte u toho.

Partnerem soutěže je: výstava Kreativ Ostrava

Soutěž trvá do 29.9.2014.

V tvořivých dílnách si můžete vyzkoušet různé výtvarné techniky jako např. embossing, práci s papírem, enkaustika, malování na hedvábí, tvoření z polymerové hmoty, práce s korálky, pedig, razítkování, patchwork, pletení a další. Milovnice korálkování se mohou těšit na Korálkovou školu Darí Fejtkové a její oblíbené workshopy. Na výstavě se bude prezentovat velká řada kreativních obchůdků, ve kterých bude možné zakoupit jedinečné handmade výrobky. Nadšence tvoření jistě potěší zajímavé výstavní slevy materiálů potřebných pro tvoření. Již počtvrté se mohou obdivovatelé netradičních výtvarných stylů těšit na projekt Graffiti jako umění. Ostravská skupina BULLDOZERO.com si pro návštěvníky připravila nejen galerii svérázných výtvarných prací, ale také ukázky práce se sprejem.  

Hlavní novinkou letošního ročníku je rozšíření o výstavu kreativního pečení. Výstava bude plná neodolatelných chutí a vůni, které potěší všechny milovníky sladkých dobrot. 

Jednu vstupenku na veletrh Kreativ Ostrava, který se koná 10.10. -12.10. na Výstavišti Černá louka v Ostravě vyhrává 1., 10., 20., 30. a 40. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jak se jmenuje hlavní novinka letošního ročníku výstavy Kreativ Ostrava - výstava kreativního pečení?

a.) Sladké mámení

b.) Sladké dobroty

c.) Sladké pečení

Nápovědu najdete na www.cerna-louka.cz.

Své odpovědi zasílejte do 29. září 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kreativ Ostrava".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 15.9.2014 17:29:24

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.