Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na výstavu KREATIV Jaro

Soutěž o vstupenky na výstavu KREATIV Jaro

Oblíbená výstava KREATIV JARO opět na Černé louce, tentokrát i v novém jarním termínu. Výtvarné dílničky, tvořivé workshopy, kreativní nápady a inspirace, materiál a pomůcky s výstavní slevou, ale také ukázky výtvarných technik a handmade výrobky… to vše najdete na výstavě Kreativ Jaro v Ostravě. Soutěžte s námi a vyhrajte si vstupenku na tuto kreativní podívanou.

 

 

Partnerem soutěže je: výstava KREATIV Jaro

Těšit se můžete na více jak 100 vystavovatelů, kteří Vám nabídnou jen to nejlepší ze své tvorby. Budete si moct zakoupit z velkého množství materiálů určeného pro tvoření – korálky a komponenty, látky, galanterii, bavlněnou přízi, šňůry nebo špagáty, originální knoflíky, skleněné kamínky, barvy, polymerové hmoty, suroviny pro výroby svíček, floristický materiál. 

Čekají Vás nejrůznější výtvarné techniky: patina, plstění, EBRU, scrapbooking, enkaustika, vyřezávání, vyšívání. Vyzkoušet si můžete práci s dlátkem, malování na plátno, vyřezávání na řezacím plotru, vyšívání na vyšívacích strojích. Vyrobit si můžete náhrdelníky z příze, samolepkové visačky, malování fixou na polštáře, tašky nebo zástěry. Děti jistě potěší výroba mýdla, vybarvování dřevěných dekorací a hrátky se skleněnými kamínky. 

 

Soutěž trvá do 27. března 2019

 

Vstupenku na KREATIV Jaro na výstavišti Černá louka v Ostravě vyhrává 10., 20., 30., 40.  a 50. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolik vystavovatelů letos představí na výstavě KREATIv Jaro svou tvorbu?

a.) více než 50

b.) více než 70

c.) více než 100

Nápovědu najdete na www.cerna-louka.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 27. března 2019 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kreativ Jaro".

  kreativ_ostrava_ilustrfoto       

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby Ententyky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 21.3.2019 17:30:27

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.