Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na výstavu DETSKÝ SVET & INTERTOYS

Soutěž o vstupenky na výstavu DETSKÝ SVET & INTERTOYS

Odpovězte na jednoduchou otázku a vyhrajte 2 vstupenky na osmý ročník výstavy Detský svet & Intertoys, který se koná 16. - 17. srpna 2014 v Trenčíně na Slovensku.

Partnerem soutěže je: společnost Expo Center, a.s.

Soutěž trvá do 10.8.2014.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dvě vstupenky na veletrh vyhrává 10., 20., 30., 40., 50., 60., 70., 80., 90., a 100. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Jaké další výstavy se konají současně s výstavou Detský svet & Intertoys 2014?

a.) KÔŇ a AUTO MOTO EXPO

b.) CHOVATEĽSKÁ BURZA a BURZA STAROŽITNOSTÍ

c.) BURZA STAROŽITNOSTÍ a AUTO MOTO EXPO

Nápovědu najdete na www.expocenter.sk.

Své odpovědi zasílejte do 10. srpna 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Detský svet & Intertoys".

 

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky a Slovenska. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu Ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 31.7.2014 8:20:15

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.