Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na výstavu betlémů

betlemy_letohradekmitrovskych_ilustrfoto

Vánoční výstavu je v adventním čase prostě nutné s rodinou navštívit. Rok co rok. Připomene nám historii Vánoc, lidové tradice a obyčeje a naladí nás ještě vánočněji. A nesmí na ní chybět betlémy, ta krásná zpodobnění biblického příběhu z nejrůznějších materiálů. Pokud jste na žádnou vánoční výstavu letos ještě nevyrazili nebo byste si rádi dopřáli další, pak neváhejte a soutěžte s námi o rodinnou vstupenku na výstavu Betlémy v Letohrádku Mitrovských v Brně. 

 

 

Partnerem soutěže je: Letohrádek Mitrovských

 

V Letohrádku Mitrovských na Starém Brně jsou vystaveny historické i soudobé betlémy hned v několika podobách - od krásných malovaných na papíru, přes vyřezávané dřevěné betlémy po betlémy z ovčí vlny, šustí či perníku. Zajímavé jsou také betlémy malované na kamenech nebo origami betlém; materiálů (keramika, sklo, vosk, textil, korálky, orobinec, vizovické pečivo, kynuté těsto…), technik (háčkování, paličkování, vyšívání, pletení, modrotisk, pedig, quilling, patchwork, Richelieu...) a velikostí (několik centimetrů až několik decimetrů) je samozřejmě mnohem více. Návštěvníci se mohou těšit především na obří třešťský betlém z částí pařezů, samorostů, mechů a lišejníků. Výstavu jako obvykle doplní profesionální floristické práce, takže obdivovatelé nápaditých dekorací získají inspiraci pro vánoční výzdobu bytu či domu. Nechybí ani různorodé ozdoby vánočních stromků a další rukodělné práce – např. zasněžená roubená vesnička.

Soutěž trvá do 25.12.2014.

Rodinnou vstupenku na výstavu Betlémy v Letohrádku Mitrovských Brno vyhrává 20. a 40. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolik betlémů je na výstavě Betlémy vystaveno?

a.) 100

b.) 110

c.) 115

Nápovědu najdete na www.letohradekbrno.cz.

Své odpovědi zasílejte do 25. prosince 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Betlémy".               

betlem_letohradekbrno500_ilustrfoto

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 7 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit. 


Datum vložení: 12.12.2014 16:49:59

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.