Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na veletrh Kreativita - Hobby

Soutěž o vstupenky na veletrh Kreativita - Hobby

Kreativita - Hobby je veletrh pro všechny, kteří rádi tvoří. Nabídne materiály, pomůcky a hand made výrobky k zakoupení i kreativní workshopy, ve kterých se lecčemu přiučíte. Nyní máte příležitost vyhrát vstupenku na tento tvůrčí veletrh a navštívit ho tak úplně zdarma. 

Partnerem soutěže je: veletrh Kreativita - Hobby

Soutěž trvá do 21.5.2014.

Vstupenku na veletrh Kreativita - Hobby v hodnotě 150 korun vyhrává 10., 20., 30. a 40. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

Kolikátý ročník veletrhu se nyní uskuteční?

a.) první

b.) třetí 

c.) pátý

Nápovědu najdete na www.kreativita-hobby.cz.

Své odpovědi zasílejte do 21. května 2014 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Kreativita-Hobby".

kreativita_hobby_soutez_newsletter

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

Svou účastí v soutěži vyjadřujete souhlas s uchováním Vaší e-mailové adresy v databázi portálu ententýky.cz za účelem rozesílání tipů na víkend s dětmi a informací o dalších soutěžích o zajímavé ceny. Po obdržení prvního takového informačního e-mailu se z databáze budete mít možnost kdykoliv odhlásit.  


Datum vložení: 14.5.2014 18:14:52

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.