Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR KIDS

Soutěž o vstupenky na veletrh FOR KIDS

11. ročník veletrhu potřeb pro děti FOR KIDS se koná od 9. do 12. dubna na výstavišti v Praze - Letňanech. Těšit se můžete na přehlídku nejnovějších trendů v oblasti potřeb pro děti, her a hraček, na dopravní prostředky pro děti, dětský koutek, fotosoutěž Dětská tvář veletrhu i bohatý pódiový program. Soutěžte s námi a vyhrajte 2 vstupenky na tento oblíbený veletrh.

 

 

 

Partnerem soutěže je: veletrhy FOR FAMILY

Ve dnech 9. – 12.4. 2015 ožije PVA Expo Praha veletrhy pro volný čas a rodinu FOR FAMILY. Na veletrhu FOR KIDS, který do této rodiny veletrhů patří, na ploše cca 7000 m2, najdou návštěvníci nové kolekce dětského oblečení a obuvi pro jarní a letní sezónu. Maminky budou moci vybírat, pro své nenarozené i narozené ratolesti, kočárky a autosedačky, které představí na svých expozicích renomované firmy. Nastávající maminky najdou novou kolekci těhotenského oblečení. Malí cyklisté najdou opět svá oblíbená odrážedla, koloběžky a doplňky pro bezpečnou jízdu. Součástí veletrhu bude opět i bohatý doprovodný program.

Soutěž trvá do 5.4.2015.

Dvě vstupenky na veletrh FOR KIDS, který se koná od 9. do 12. dubna v Praze - Letňanech, v hodnotě 300 Kč vyhrává 20., 40, a 60. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

S jakými dalšími veletrhy se koná veletrh FOR KIDS?

a.) FOR BABIES, FOR PETS

b.) FOR PETS, FOR SENIOR

c.) FOR SENIOR, FOR BIKE

Nápovědu najdete na www.forkids.cz.

Své odpovědi zasílejte do 5. dubna 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - FOR KIDS".  

 

kids         

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 26.3.2015 12:56:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.