Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na Slavnosti slunovratu

slavnostislunovratu_centrumeden_ilustrfoto

Slavnosti slunovratu aneb Svatojánskou noc chystají o víkendu 20. a 21. června v nově otevřeném centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem. Slavnost má podtitul nejmagičtější noc v roce a bude skutečně kouzelná. Teď a tady můžete vyhrát rodinnou vstupenku na tuto magickou akci.

 

 

 

 

Partnerem soutěže je: Centrum Eden

Celý víkend se ponese v duchu svatojánských tradic. Světoznámou hru anglického dramatika Williama Shakespeara Sen noci svatojánské zahrají v sobotu divadelníci. A nezůstane jen u divadla, milovníci kina se mohou těšit na filmové promítání této nesmrtelné komedie v místním pivovárku. Ani těm, jenž holdují zejména hudbě a tanci, nebude na Edenu v den noci Svatojánské nic chybět – připraven je koncert keltské muziky. 

Oheň, symbolizující Slunce, si návštěvníci Edenu budou moci podle tradic přeskočit nebo se projdou po žhavých uhlících. Těm, co se obávají vyzkoušet si oheň doslova na vlastní kůži, předvedou zruční kejklíři alespoň ohňovou show.

Pro hosty je připraveno bohaté menu. Na rožni se bude grilovat pět druhů masa, k pití se již nyní v místním pivovárku vaří speciální svatojánské pivo. Ty, kteří se rozhodnou strávit předvečer nejdelšího dne roku na seně nebo slamníku v bystřickém Edenu, bude ráno čekat skvělá domácí snídaně.

Rodiče se nemusí o své ratolesti během Slavností slunovratu bát, bude pro ně zajištěno hlídání, procházka v lampiónovém průvodu a čtení pohádek před spaním, aby si dospělí mohli alespoň na chvíli oddechnout a skutečně si vychutnat tu nejmagičtější noc v roce.

Soutěž trvá do 12.6.2015.

Rodinnou vstupenku na Slavnosti slunovratu v centru Eden v Bystřici nad Pernštejnem, které se konají 20. a 21. června, vyhrává 10., 20., a 30. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny.

Soutěžní otázka: 

V centru Eden naleznete jedinečnou expozici Příběh půdy. Uhádnete, jakou atrakci mají z této expozice děti nejraději?

a.) krtčí noru

b.) tunel žížaly

c.) mravenčí bludiště

Nápovědu najdete na www.centrumeden.cz.

Své odpovědi zasílejte do 12. června 2015 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Slavnosti slunovratu".

 

   slavnosti jara

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 14 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 28.5.2015 15:44:58

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.