Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na představení Michal na hraní

Michal_nahrani_2011_plakat_novejsi

Zábava, milý humor a soutěže s Michalem Nesvadbou, kterého všechny děti dobře znají z Kouzelné školky. To vše vás čeká v neděli 17. září v pražské Ústřední knihovně na Mariánském náměstí. Soutěžte s námi a vyhrajte pro svou rodinu 2 vstupenky na toto zábavné Michalovo vystoupení.

 

Partnerem soutěže je: Kouzelná školka

O tom, jak si hrát s Michalem podle návodu.

Michal umí běhat, umí stát, umí mluvit i tancovat. Kouzelný Michal je první hračkou na světě, která si může vybrat, kdo si s ní bude hrát! Nebudeš to právě ty? Michal naučí děti pořádku ve svých hračkách. Bez dětí to ale nejde a tak jsou od začátku až do konce aktivně zapojeny do magické hry s rekvizitami vyrobenými nejen ze samolepicí pásky.

Dětské pořady Michala Nesvadby si za dobu svého uvádění získaly velké množství nadšených a pravidelných diváků.
Michal a jeho vystoupení představují jednoduchou formu humoru, založenou na věcech které děti denně obklopují, které znají a jen udiveně sledují co a jak s nimi umí vymyslet jejich kamarád Michal. A proto odchází nejen nadšené a zabavené, ale nesou si v hlavičkách hodně zajímavých nápadů, které rozvíjí fantazii a přitom dávají smysl.

Přijďte si hrát! Michal bude Vaší hračkou!

Představení plné zábavy je vhodné pro děti od 2 do 9 let.

 

Soutěž trvá do 14. září 2017

Dvě vstupenky na představení Michal na hraní, které se koná dne 17.9.2017 v Městské knihovně Praha na Mariánském náměstí, vyhrává 5., 10., 15., 20, 25., 30., 35. a 40. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Televizní pořad Kouzelná školka patří mezi stálice v programové nabídce pro děti již od 2 let. Víte jak se jmenují dvě postavičky bez kterých si tento pořad nelze představit, jedna postava - holčička má barvu zelenou a její zvídavý kamarád pak barvu žlutou, oba pochází ze země které se říká Fanfárie? Napište nám jejich jména, výherci budou odměněni návštěvou prvního poprázdninového představení Michala z Kouzelné školky v Městské knihovně v Praze 1 pro dvě osoby ZDARMA.

Nápovědu najdete na www.kouzelnaskolka.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 14. září 2017 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Michal na hraní".

 

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 3 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 7.9.2017 19:40:51

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.