Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na pohádku na Vyšehrátkách 2019

dlouhy_siroky_bystrozraky_divadlo_vitvor_ilustrfoto

VyšeHrátky se pomalu blíží k dospělosti, letos se uskuteční už 16. ročník tohoto festivalu pro děti a jejich rodiče. O víkendu 6. - 8. září se v prostorách Královské a knížecí akropole na pražském VyšeHradě uskuteční program pro děti od batolat až po školáky. Zkuste štěstí a soutěžte s námi o vstupenky na jedno z festivalových představení - Dlouhý, Široký a Bystrozraký Divadla Vi.tvor!

Partnerem soutěže je: festival Vyšehrátky

 

Víkendový program pro veřejnost proběhne od pátku 6. do neděle 8. září 2019. Vstupenky jsou v prodeji.

 

Soutěž trvá do 5. září 2018

 

Dvě vstupenky (1 dospělý + 1 dítě) na představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký na neděli 8.9.19 od 13.00 hodin vyhrává 10. a 20. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

 

Na motivy kterého českého spisovatele vznikla pohádka Dlouhý, Široký a Bystrozraký?

a.) Karla Havlíčka Borovského

b.) Boženy Němcové

c.) Karla Jaromíra Erbena

Nápovědu najdete na www.vysehratky.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 5. září 2019 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Vyšehrátky 2019".

         

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby Ententyky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.

vysehratky_deti_ilustrfoto500

 


Datum vložení: 31.8.2019 12:51:43

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.