Rychlé vyhledávání akcí

Soutěž o vstupenky na pohádku na Vyšehrátkách

Soutěž o vstupenku na pohádku na Vyšehrátkách

Stejně jako každý rok i letos festival VyšeHrátky v září prodlouží dětem prázdniny. Kromě oslavy 15 let od prvního ročníku VyšeHrátky letos připomenou i 100. výročí založení republiky. Festival nabídne pohádky, workshopy, interaktivní divadelní bojovku, hernu a mnohem více. Soutěžte s námi a vyhrajte vstupenky na jednu z pohádek, která se na VyšeHrátkách bude hrát.

 

 

Partnerem soutěže je: festival Vyšehrátky

Víkendový program pro veřejnost proběhně od pátku 7. do neděle 9. září 2018. Vstupenky jsou v prodeji.

 

Soutěž trvá do 31. srpna 2018

 

Dvě vstupenky (1 dospělý + 1 dítě) na představení Houpací pohádky na pátek 7. 9. od 14.00 hodin vyhrává 20. došlý e-mail se správnou odpovědí. Je třeba, aby soutěžní e-maily obsahovaly také poštovní adresu soutěžícího pro možnost odeslání výhry, jinak nemohou být do soutěže zařazeny. 

 

Soutěžní otázka: 

Kolik souborů letos na VyšeHrátkách vystoupí se svými pohádkami?

a.) pět

b.) deset

c.) jedenáct

Nápovědu najdete na www.vysehratky.cz.

 

Své odpovědi zasílejte do 31. srpna 2018 na e-mail: soutez@ententyky.cz, do předmětu uveďte "soutěž - Vyšehrátky".

         

Soutěž je určena fyzickým osobám s bydlištěm na území České republiky. Pořadatelem je portál Ententýky.cz. Výherci budou o výhře vyrozuměni e-mailem do 2 dnů od ukončení soutěže. Jména výherců budou po ukončení soutěže zveřejněna také v rubrice Aktuality na Ententýky.cz. Soutěžící svou účastí v soutěži souhlasí se zpracováním osobních údajů pro potřeby Ententyky.cz.

Pořadatel si vyhrazuje právo v případě potřeby kdykoliv změnit pravidla soutěže, či soutěž zcela zrušit. Výhry nejsou právně vymahatelné.


Datum vložení: 17.8.2018 20:14:23

Newsletter

Děkujeme. Každý čtvrtek se můžete těšit na inspirativní tipy na víkend, informace o aktuální soutěži a o novinkách v rubrikách ententýky.